HAKKIMIZDA

İSTANBUL PARK ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileşmesi amacıyla alınması zorunlu kılınan İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli hizmetlerini kurumlara sağlamak amacıyla kurulmuştur.

MİSYONUMUZ

İSTANBUL PARK OSGB, Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından onaylı ve  İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliğinde belirtilen niteliklere sahip bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimidir. Şirketimiz işyerlerinin güvenliği ve çalışanların sağlığının korunması gibi kurumların ihtiyaçlarını tek elden çizme MİSYON’unu üstlenmiştir.

VİZYONUMUZ

Üretim sektörü başta olmak üzere birçok sektörde kimyasal, fiziksel, biyolojik risklerin mevcut olması nedeni ile mesleki maruziyet ve bunun sonucunda da meslek hastalıkları ve iş kazaları ortaya çıkmaktadır. Profesyonel İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinden oluşan uzman kadromuz, tehlike kaynaklarını ortaya çıkararak ve maruz kalınan tehlikelerin çalışanların sağlığı üzerindeki kötü etkilerini tespit ederek, kazaları kaynağında ortadan kaldırmaya ve işçilerin sağlıkları kadar güvenliklerine yönelik uygulamaları sunmayı HEDEF’lemektedir.